W 5 DNI POUKŁADAJ SPRZEDAŻ OD A DO Z

I ZACZNIJ SKUTECZNIE POZYSKIWAĆ KLIENTÓW

Cześć Przedsiębiorco! 

Jeśli jesteś na tej stronie, to założę się, że zależy Ci na poukładaniu sprzedaż w Twojej firmie. Chcesz, żeby to wszystko działało lepiej, sprawniej i żeby klienci zostawiali u Ciebie więcej pieniędzy. Mam rację? 

Ustalmy też jedno – to nie jest tak, że Ty kompletnie nie wiesz, co masz robić. Przypuszczam, że jesteś specem w swojej branży i niejednego klienta masz już w swoim portfolio. Jeśli mam strzelać, to raczej chodzi o to, że to co robisz, nie przynosi tych rezultatów, których oczekujesz.

Dodatkowo, obecna sytuacja rynkowa sprawia, że klienci, których jeszcze kilka lat temu udało by Ci się pozyskać bez większego problemu, teraz nie bardzo chcą podejmować współprace. Jeśli porównamy sytuację rynkową do pór roku, to zdecydowanie mamy zimę.

Są jednak sprawdzone sposoby na to, żeby taką sytuację nie tylko poprawić, ale obrócić również na Twoją korzyść. Skąd to wiem? Otóż wiele polskich firm już z nich korzysta i z każdym dniem skutecznie pozyskują kolejnych klientów. Chcesz wiedzieć jak?

Zapraszam Cię do dokładnego zapoznania się z tym, co znajduje się w moim kursie online dla przedsiębiorców. Ja już wiem, że wiedza w nim zawarta pomoże Ci poukładać sprzedaż w Twojej firmie i skutecznie pozyskiwać klientów. Nie oczekuję jednak, że uwierzysz mi na słowo. Przekonaj się o tym samodzielnie.

SPRAWDŹ, NA JAKIM ETAPIE JESTEŚ
I CZEGO POTRZEBUJESZ, ŻEBY PÓJŚĆ DALEJ

Planowanie

Dopiero zakładasz działalność i zależy Ci na tym, żeby od samego początku poukładać sprzedaż w Twojej firmie właściwie. Nie chcesz popełniać błędów, które mogą Cię słono kosztować w przyszłości.

W kursie znajdziesz podstawy sprzedaży B2B, materiały i wskazówki niezbędne do rozpoczęcia skutecznego pozyskiwania klientów i budowania z nimi trwałych relacji.

Działanie

Pozyskujesz już klientów, ale czujesz, że można to robić lepiej, szybciej, efektywniej. Nie masz jednak czasu na myślenie o tym, ponieważ toniesz w bieżączce. Chcesz dostać konkret, który poprawi sytuację.

W kursie znajdziesz jasne wskazówki i sprawdzone rozwiązania, które od razu możesz wdrożyć do firmy. Zero opowiadania bajek – sam konkret, który działa.

Optymalizowanie

Sprzedaż w Twojej firmie działa całkiem dobrze. Masz zespół, który wykonuje swoje zadania. Wszystko działa w oparciu o procesy. Zależy Ci na tym, żeby dowiedzieć się, co można robić jeszcze lepiej.

W kursie znajdziesz drobne lecz niezwykle ważne usprawnienia, których wdrożenie poprawi cały proces na każdym jego etapie. Popraw każdy element o 1%, a efekt będzie powalający.

Poznaj formułę, dzięki której
usprawnisz sprzedaż B2B

1. Stwórz​

Przygotowanie podstaw sprzedaży

Na początku obalimy kilka sprzedażowych mitów. Poznasz zasady rządzące sprzedażą B2B. Dostaniesz jasne porady dotyczące tego, jak przygotować siebie i swoją firmę do zdobywania klientów. Dowiesz się, jak budować zaufanie. Na podstawie instrukcji stworzysz potrzebne materiały i ustalisz kierunek działania.

2. Sprawdź​

Wdrożenie i weryfikacja założeń

Następnie poprawnie określisz swoją grupę docelową, nauczysz się z nią komunikować i określisz wartość, jaką chcesz im oferować. Poznasz sposoby na badanie działań Twoich konkurentów, żeby być zawsze o kilka kroków przed nimi. Stworzysz pełną strategię sprzedaży i nauczysz się, jak negocjować z kontrahentami.

3. Popraw​

Optymalizacja procesu sprzedaży

Poznasz narzędzia, które będą dostarczały Ci niezbędnych statystyk. Nauczysz się, jak na ich podstawie podejmować właściwe decyzje biznesowe, żeby nieustannie podnosić skuteczność sprzedaży Twojej firmy. Dowiesz się, jak optymalizować działania i co robić, żeby to klienci prosili Cię o możliwość zakupu.

Sprawdź, jak możesz się rozwijać,
żeby osiągać lepsze wyniki

WYGODNY DOSTĘP DO KURSU I PRZYSTĘPNE LEKCJE​

Jako członek kursu masz nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów wideo, zeszytów ćwiczeń i schematów 24h / 365 dni w roku. Wszystko online więc możesz korzystać z dowolnego miejsca na Ziemii, gdzie jest dostęp do sieci.

Każdy moduł składa się z filmów o długości od 5 do 15 minut, które szybko obejrzysz, a później wykonasz konkretne zadania, aby budować swoją sprzedaż na stabilnych fundamentach.

Ważne! Musisz wiedzieć, że wiedza, którą otrzymujesz to sprawdzony w praktyce system, który działa i z którego korzysta już wiele polskich i zagranicznych firm.

proces sprzedaży wzór cold mailing szablon

GOTOWE SZABLONY I SKRYPTY DO WYKORZYSTANIA

Aby efekty Twoich działań pojawiły się szybciej, otrzymujesz dostęp do sprawdzonych szablonów i skryptów, które działają w każdej branży!
 
  • treść wiadomości i harmonogram skutecznego cold mailingu, za pomocą którego osobiście pozyskuję klientów,
  • 3 przykładowe procesy sprzedaży, które usprawnią Twoją pracę i które możesz wdrożyć do swojej firmy od razu,
  • 3 propozycje prezentacji sprzedażowych, którymi zainteresujesz swoich potencjalnych klientów.
 

NIEZBĘDNE NARZĘDZIA I POMOC W ICH WDROŻENIU

W ramach kursu wyposażę Cię również w wiedzę na temat niezbędnych narzędzi, które znacząco usprawnią sprzedaż w Twojej firmie. Nie tylko Ci je pokażę, ale nauczę Cię również, jak z nich korzystać. 
 
Skuteczna sprzedaż B2B nie może opierać się na Excelu i notatniku. Czas wdrożyć system CRM! Spokojnie – zajmiemy się tym krok po kroku, a jeśli coś będzie niezrozumiałe, to zawsze możesz do mnie napisać w ramach pakietu konsultacji.
jaki system CRM wybrać naucz się tego

Co się zmieni po ukończeniu kursu?

Wdrożenie formuły SSP sprawi, że sprzedaż w Twojej firmie wystrzeli! Większe budżety, trwalsze relacje z kontrahentami i praca w oparciu o polecenia to tylko niektóre z korzyści, jakie zauważysz. 

To, co jeszcze nie tak dawno temu wydawało Ci się niemożliwe, teraz stanie się Twoją rzeczywistością. 

Zautomatyzowanie działań i wdrożenie jasnych procesów sprawi, że Twoja praca stanie się łatwiejsza i dużo przyjemniejsza. Nie tylko będziesz zarabiał więcej, ale będziesz miał także więcej wolnego czasu.

Czytasz to wszystko i myślisz, że to zbyt piękne, żeby było prawdziwe? To właśnie są efekty pracy w oparciu o sprawdzony system, do którego Cię zapraszam!

O autorze

Cześć! Nazywam się Andrzej Dudik i zawodowo szkolę właścicieli firm i kadry managerskie w tym, jak skutecznie pozyskiwać klientów. Przez 17 lat sam zajmowałem się sprzedażą. Przeszedłem całą ścieżkę kariery, jaką może przejść handlowiec – od doradcy klienta, przez managera zarządzającego kilkunastoosobowym zespołem, aż po szefa sprzedaży agencji marketingowej i na tej podstawie napisałem książkę o skutecznym pozyskiwaniu klientów w modelu B2B.

Dzięki temu doświadczeniu wiem, co należy zrobić, żeby poprawić wyniki sprzedażowe w Twojej organizacji. Poniżej kilka faktów o tym, co zyskały firmy, z którymi dotąd współpracowałem:

  • Podniesienie rentowności firmy od 0 do 76% w 3 miesiące
  • Poprawienie skuteczności sprzedaży o 36% w 2 miesiące
  • Zmniejszenie czasu potrzebnego na pozyskanie klienta o 31% w 3 miesiące
  • Skrócenie telefonicznej obsługi klienta z 45 do 6 minut w 1 miesiąc

A dzięki metodologii, której uczę w moim kursie, pozyskałem wielu polskich i międzynarodowych klientów, między innymi: Unilever, Disney, L’Oréal, Pepsico, Ziaja, Joanna, Avon, Dr Irena Eris, Hyundai, Home&You i wiele innych

Poznaj opinie innych

Polecam współpracę z Andrzejem, zwłaszcza w sytuacjach, które wymagają budowania długoterminowych relacji z klientami oraz profesjonalnego podejścia. Jego doświadczenie i umiejętności interpersonalne sprawiają, że jest on silnym graczem w dziedzinie sprzedaży B2B.

Paweł Paluch
5/5

Paweł Paluch

Head of Sales
Umiejętności Andrzeja pochodzą głównie z handlowego punktu widzenia. Dzięki temu nie stosuje on surowych, książkowych praktyk, tylko te, płynące z jego wieloletniego doświadczenia w sprzedaży. Wiedza poparta praktyką, przekazywana prostym językiem. Polecam!
4.5/5

Adrian Ardziejewski

Inbound Sales Manager
Andrzej specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań, które można od razu wdrożyć do firmy. Jego rady i wskazówki są skoncentrowane na konkretnych kwestiach, dzięki czemu nie tracimy czasu na ogólniki. To sprawia, że już po pierwszym spotkaniu z Andrzejem można zacząć działać.

5/5

Paulina Wojciechowska-Boruta

Senior Marketing Project Manager
Są w Andrzeju dwa wilki – profesjonalizm i charyzma, tylko zamiast walczyć, idealnie ze sobą współpracują. To czyni z niego idealnego fachowca od sprzedaży. Na drodze zawodowej nasze ścieżki zetknęły się dwa razy, co wspominam jako świetną kooperację.
Joanna Zembowicz
5/5

Joanna Zembowicz

Creative EB Consultant

Polecam współpracę z Andrzejem. Mało jest takich ekspertów w tematyce sprzedaży B2B na polskim rynku.

Kacper Floryn
4.5/5

Kacper Floryn

Business Growth Specialist

Zdecydowanie polecam współpracę z Andrzejem. Umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy sprawia, że jest doskonałym mentorem w dziedzinie sprzedaży. Dzięki jego wsparciu można znacząco poprawić swoje umiejętności i osiągnąć lepsze wyniki w sprzedaży.

Michał Mroczkiewicz
5/5

Michał Mroczkiewicz

Tech Solution Advisor / BDM

Oto, co znajdziesz w kursie

MODUŁ 1: Wprowadzenie

W tym module zajmiemy się podstawami sprzedaży B2B. Dowiesz się czym ona jest, a czym nie. Obalimy kilka mitów, które narosły przez lata. Poznasz najważniejsze zasady rządzące rynkiem w temacie sprzedaży B2B. Dowiesz się, jak przygotować siebie i swoją firmę do rozpoczęcia sprzedaży. To wstęp do dalszych działań.

MODUŁ 2: Produkt

Na tym etapie dowiemy się, co tak naprawdę sprzedajesz. Ustalisz jaką wartość dajesz swoim klientom. Określisz przewagi rynkowe i to, jak możesz je wykorzystać, żeby pozyskiwać więcej kontrahentów. Dowiesz się, jak w sposób interesujący dla Twoich potencjalnych klientów mówić i pisać o tym, co oferujesz.

MODUŁ 3: Grupa docelowa

W tym module zajmiemy się Twoimi potencjalnymi klientami. Dowiesz się kim są, czym się zajmują, jak konsumują treści, ile zarabiają i przede wszystkim, dlaczego mają kupić to, co im oferujesz. Nauczysz się tworzyć persony zakupowe, dzięki czemu Twoja komunikacja stanie się skuteczna i zacznie przyciągać większą uwagę odbiorców.

MODUŁ 4: Konkurencja

W tej części kursu dowiesz się, w jaki sposób analizować działania Twojej konkurencji, żeby być zawsze o kilka kroków przed nimi. Nauczysz się wyszukiwać informacji i na ich podstawie podejmować decyzje, które poprawią Twoją efektywność. To sprawi, że klienci częściej będą wybierali Ciebie i to co oferujesz, zamiast iść do innych firm.

MODUŁ 5: Materiały

Na tym etapie dowiesz się, jakie materiały musisz przygotować, żeby poprawić skuteczność sprzedaży B2B w Twojej firmie. Nie musisz tego wszystkiego tworzyć samodzielnie. Dostaniesz ode mnie wzory i szablony moich materiałów, dzięki którym skutecznie pozyskuję klientów od lat. Korzystaj do woli!

MODUŁ 6: Strategia

W tym module nauczysz się ustalać cele oraz wyznaczać korki niezbędne do ich osiągnięcia. Na podstawie przygotowanych wzorów, stworzysz proces sprzedaży, dzięki któremu pozyskiwanie klientów stanie się dużo prostsze i powtarzalne. To sprawi, że zyskasz dużo więcej wolnego czasu i w końcu poczujesz, że masz kontrolę.

MODUŁ 7: CRM

W tym module dowiesz się czym jest CRM i nauczysz się z niego korzystać. Na podstawie przygotowanego mini kursu wdrożysz cały system samodzielnie i tym samym poprawisz efektywność działań w Twojej firmie. Spokojnie - wszystko jest jasno opisane krok po kroku, ale jeśli będzie potrzebna pomoc, masz do dyspozycji konsultacje.

MODUŁ 8: Leady

Twoje firma jest już świetnie przygotowana do sprzedaży B2B, dlatego w ostatnim kroku poznasz sposoby na pozyskiwanie leadów (potencjalnych klientów), które będą zainteresowane Twoimi usługami. Nauczysz się również, jak zdobywać kontakty i w jaki sposób prowadzić rozmowy, żeby skutecznie zamykać sprzedaż.

Zastanawiasz się czy kurs jest dla Ciebie?
Sprawdź, co zyskasz!

Otrzymasz kompletną wiedzę

Otrzymasz wiedzę, dzięki której pozyskiwanie klientów stanie się łatwe i już nigdy nie będzie problemem. Kurs nie skupia się tylko na jednym elemencie procesu. To kompletny przepis na to, jak zbudować skuteczną i dobrze działającą sprzedaż od A do Z.

Podniesiesz dochody swojej firmy

Dzięki konkretnym i łatwym do wdrożenia wskazówkom, w krótkim czasie podniesiesz wyniki sprzedaży w swojej firmie. To nie magia, to system, z którego korzysta już wiele firm i który bardzo dobrze sprawdza się na polskim rynku.

Nauczysz się budować zaufanie

Zaufanie w biznesie jest tym, co odróżnia jednorazowych sprzedawców od skutecznych przedsiębiorców, do których klienci wracają. Otrzymasz wiedzę, dzięki której nauczysz się budować zaufanie już od pierwszej rozmowy z Twoim potencjalnym klientem.

Zyskasz więcej wolnego czasu

Koniec z chaosem i przypadkowością w sprzedaży. Wdrożenie powtarzalnych i zrozumiałych procesów pozwoli Ci nie tylko skutecznie planować wyniki, ale sprawi, że część rzeczy będzie działała automatycznie. To da Ci więcej czasu dla Ciebie i Twoich najbliższych

Zbudujesz finansowo stabilny biznes

Wyznaczanie realnych celów sprzedażowych, nieustanna optymalizacja procesów, podejmowanie decyzji w oparciu o rzetelne statystyki i budowanie zaufania wśród klientów i Twoich handlowców sprawią, że Twój biznes stanie się stabilnym finansowo imperium.

Zapisz się na listę oczekujących i zadbaj o przyszłość Twojej firmy już teraz!

PODSTAWA:

BONUSY:

Kurs sprzedaży b2b dla przedsiębiorców pakiet premium

Wybierz pakiet i zacznij budować stabilną sprzedaż od zaraz!

PAKIET STANDARD

Normalna cena: 2 750zł

Cena dla Ciebie
697PLN

PAKIET PREMIUM

Normalna cena: 4 850zł

Cena dla Ciebie
1 299PLN

PAKIET VIP

Normalna cena: 12 850zł

Cena dla Ciebie
7 699PLN

WYPRZEDANE

Andrzej Dudik

Podejmij decyzję teraz i spraw by Twoje jutro było lepsze niż dzisiaj!

Podejmij decyzję teraz i spraw by Twoje jutro było lepsze niż dzisiaj!

Scroll to Top