Gratulacje, wszystko przebiegło prawidłowo!

Obejrzyj poniższe wideo, aby poznać nastepny krok:

Jaki jest kolejny krok?

Gratuluję Ci podjęcia świetnej decyzji i jednocześnie dziękuję za zaufanie. Już nie mogę się doczekać dobrych efektów Twojej pracy, jakie osiągniesz dzięki wdrożeniu wiedzy zawartej w kupionym przez Ciebie poradniku.

W ciągu kilku najbliższych minut powinien on dotrzeć na Twojego maila. W razie czego koniecznie sprawdź wszystkie inne foldery poczty.

Tymczasem mam dla Ciebie propozycję, która nie tylko bardzo Ci się spodoba, ale przede wszystkim, która przyspieszy cały proces pozyskiwania klientów w Twojej firmie i znacząco zwiększy skuteczność sprzedaży (oszczędzając przy tym mnóstwo czasu i pieniędzy).

 

Przejdźmy do konkretów

 

Z pewnością zgodzisz się, że odpowiadając za sprzedaż w firmie, co chwile napotykamy na różne wzywania.

Zwykle zaczyna się od tego, że patrzymy na innych z branży i zastanawiamy się, jak oni osiągają tak dobre wyniki. Chcemy zrobić coś podobnego, ale nie wiemy od czego zacząć. Brakuje nam wiedzy.

Nawet gdy już tę wiedzę mamy i chcemy wdrożyć np proces sprzedaży lub system CRM, to nie bardzo wiemy, od czego zacząć. Jak to wszystko zrobić, żeby działało…

Postanawiamy więc za grube tysiące zatrudnić specjalistę – szefa sprzedaży lub handlowca, który w innej firmie odnosił sukcesy i… po 3 miesiącach okazuje się, że sprzedaż nadal leży.

Gdy już jakimś cudem uda nam się to wszystko poukładać i pozyskać kilku klientów, to są to jednorazowe transakcje i po chwili wracamy do comiesięcznej walki o wynik. Niby wszystko mamy, a sprzedaż jak leżała, tak leży.

Jak więc rozwiązać te wszystkie wyzwania w najprostszy sposób?

 

W tym miejscu mam dla Ciebie świetną wiadomość!

 

Wsłuchując się w potrzeby moich klientów stworzyłem Specjalny Pakiet Sprzedażowy, czyli wszystkie moje najskuteczniejsze metody układania sprzedaży w firmie, dzięki którym szybko zaczniesz pozyskiwać stałych klientów.

Dodatkowo otrzymasz niezbędne materiały (prezentacje, procesy sprzedaży, treść i harmonogram cold mailingu), z których ja sam korzystam i dzięki którym od lat pozyskuję klientów.

Możesz wszystko robić samodzielnie metodą prób i błędów albo aktywować dostęp do Pakietu Specjalnego, krok po kroku poukładać sprzedaż według mojego sprawdzonego systemu i tym samym zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

Co otrzymasz w ramach Pakietu Specjalnego?

(i ile to jest warte?)

Kurs Sprzedaż B2B

KURS SPRZEDAŻY B2B

Otrzymujesz nielimitowany dostęp do 24 lekcji wideo, zadań i schematów, dzięki którym poukładasz sprzedaż w firmie i zaczniesz skutecznie pozyskiwać klientów. Jest to sprawdzony system, który działa i dzięki któremu zbudujesz swoją sprzedaż na stabilnych fundamentach.

Wartość:

2.500 zł

Kurs CRM

KURS START Z CRM

Skuteczna sprzedaż B2B nie może opierać się na Excelu i notatniku. Czas wdrożyć system CRM! Spokojnie – w tym kursie zajmiemy się tym krok po kroku, a jeśli coś będzie niezrozumiałe, to zawsze możesz do mnie napisać w ramach pakietu konsultacji.

Wartość:

1.000 zł

proces sprzedaży wzór cold mailing szablon

GOTOWE SZABLONY I SKRYPTY 

Otrzymujesz dostęp do sprawdzonych materiałów, które działają w każdej branży! Są to treść wiadomości i harmonogram cold mailingu, 3 przykładowe procesy sprzedaży, 3 propozycje prezentacji sprzedażowych. Wszystko po to, żeby efekty Twoich działań pojawiły się szybciej.

Wartość:

500 zł

POZYSKAJ NOWEGO KLIENTA

PORADNIK SPRZEDAŻY B2B

Otrzymujesz poradnik sprzedaży B2B, który jest świetnym uzupełnieniem całego kursu. Znajdziesz w nim liczne porady podparte przykładami i wskazówki, które możesz wdrożyć od razu po ich przeczytaniu. Całość napisana naprawdę przystępnym językiem.

Wartość:

100 zł

konsultacje e-mail

KONSULTACJE E-MAIL 

Dodatkowo, otrzymujesz 3 indywidualne konsultacje ze mną. Ty piszesz, jakie masz przed sobą wyzwanie, a ja pomagam Ci je rozwiązać. Możesz pytać o zadania z kursu, bieżące sprawy w firmie albo o cokolwiek innego związanego z Twoim biznesem.

Wartość:

750 zł

Czy chcesz otrzymać dostęp do Pakietu Specjalnego?

Jak widzisz, łączna wartość tego pakietu to ponad 4.800 zł (jak dobrze wykorzystasz dołączone materiały i zawartą wiedzę, to wygenerujesz ZNACZNIE większe wyniki i oszczędzisz mnóstwo czasu).

Zależy mi na tym , żeby jak najwięcej osób skorzystało z tego pakietu, poukładało sprzedaż w firmie i tym samym zaczęło skutecznie pozyskiwać klientów, dlatego postanowiłem obniżyć cenę z 4.800 do 697 zł za cały Pakiet Specjalny.

Warunek jest jeden. Ta propozycja jest OGRANICZONA CZASOWO i ważna jeszcze tylko przez czas, który widzisz poniżej:

Podejmij teraz najlepszą dla siebie decyzję i aktywuj dostęp do Pakietu Specjalnego, aby  zbudować STABILNĄ I SKUTECZNĄ SPRZEDAŻ w swojej firmie.

Wszystkie ceny są brutto więc na życzenie możesz otrzymać fakturę VAT.

Jeszcze się zastanawiasz?

Zobacz, co mówią o mnie inni

Polecam współpracę z Andrzejem, zwłaszcza w sytuacjach, które wymagają budowania długoterminowych relacji z klientami oraz profesjonalnego podejścia. Jego doświadczenie i umiejętności interpersonalne sprawiają, że jest on silnym graczem w dziedzinie sprzedaży B2B.

Paweł Paluch
5/5

Paweł Paluch

Head of Sales
Umiejętności Andrzeja pochodzą głównie z handlowego punktu widzenia. Dzięki temu nie stosuje on surowych, książkowych praktyk, tylko te, płynące z jego wieloletniego doświadczenia w sprzedaży. Wiedza poparta praktyką, przekazywana prostym językiem. Polecam!
4.5/5

Adrian Ardziejewski

Inbound Sales Manager
Andrzej specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań, które można od razu wdrożyć do firmy. Jego rady i wskazówki są skoncentrowane na konkretnych kwestiach, dzięki czemu nie tracimy czasu na ogólniki. To sprawia, że już po pierwszym spotkaniu z Andrzejem można zacząć działać.

5/5

Paulina Wojciechowska-Boruta

Senior Marketing Project Manager
Są w Andrzeju dwa wilki – profesjonalizm i charyzma, tylko zamiast walczyć, idealnie ze sobą współpracują. To czyni z niego idealnego fachowca od sprzedaży. Na drodze zawodowej nasze ścieżki zetknęły się dwa razy, co wspominam jako świetną kooperację.
Joanna Zembowicz
5/5

Joanna Zembowicz

Creative EB Consultant

Polecam współpracę z Andrzejem. Mało jest takich ekspertów w tematyce sprzedaży B2B na polskim rynku.

Kacper Floryn
4.5/5

Kacper Floryn

Business Growth Specialist

Zdecydowanie polecam współpracę z Andrzejem. Umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy sprawia, że jest doskonałym mentorem w dziedzinie sprzedaży. Dzięki jego wsparciu można znacząco poprawić swoje umiejętności i osiągnąć lepsze wyniki w sprzedaży.

Michał Mroczkiewicz
5/5

Michał Mroczkiewicz

Tech Solution Advisor / BDM

O autorze

Cześć! Nazywam się Andrzej Dudik i zawodowo szkolę właścicieli firm i kadry managerskie w tym, jak skutecznie pozyskiwać klientów. Przez 17 lat sam zajmowałem się sprzedażą. Przeszedłem całą ścieżkę kariery, jaką może przejść handlowiec – od doradcy klienta, przez managera zarządzającego kilkunastoosobowym zespołem, aż po szefa sprzedaży agencji marketingowej i na tej podstawie napisałem książkę o skutecznym pozyskiwaniu klientów w modelu B2B.

Dzięki temu doświadczeniu wiem, co należy zrobić, żeby poprawić wyniki sprzedażowe w Twojej organizacji. Poniżej kilka faktów o tym, co zyskały firmy, z którymi dotąd współpracowałem:

  • Podniesienie rentowności firmy od 0 do 76% w 3 miesiące
  • Poprawienie skuteczności sprzedaży o 36% w 2 miesiące
  • Zmniejszenie czasu potrzebnego na pozyskanie klienta o 31% w 3 miesiące
  • Skrócenie telefonicznej obsługi klienta z 45 do 6 minut w 1 miesiąc

A dzięki metodologii, której uczę w moim kursie, pozyskałem wielu polskich i międzynarodowych klientów, między innymi: Unilever, Disney, L’Oréal, Pepsico, Ziaja, Joanna, Avon, Dr Irena Eris, Hyundai, Home&You i wiele innych

Scroll to Top