Bezpłatny trening dla: przedsiębiorców, szefów sprzedaży i handlowców, którym zależy na skutecznym pozyskiwaniu klientów w modelu B2B

bezpłatny trening online

Strategia, dzięki której podniesiesz sprzedaż o 377% w 90 dni!

Poznaj proste działania, dzięki którym jeden z moich klientów osiągnął dokładnie taki wynik. Przeprowadzę Cię przez cały proces krok po kroku, żebyś mógł to wdrożyć u siebie.

Dołącz bezpłatnie już teraz!

Czego się nauczysz?

Główne korzyści z tego treningu

jak poprawić sprzedaż trening

Kto prowadzi trening?

Trening prowadzi Andrzej Dudik

Andrzej Dudik - Pozyskaj Nowego Klienta

Zawodowo szkoli właścicieli firm i kadry managerskie w tym, jak skutecznie pozyskiwać klientów. Przez 17 lat sam zajmował się sprzedażą. Przeszedł całą ścieżkę kariery, jaką może przejść handlowiec – od doradcy klienta, przez managera zarządzającego kilkunastoosobowym zespołem, aż po szefa sprzedaży agencji marketingowej i na tej podstawie napisał książkę o skutecznym pozyskiwaniu klientów w modelu B2B.

Dzięki temu doświadczeniu wie, co należy zrobić, żeby poprawić wyniki sprzedażowe w Twojej organizacji. Poniżej kilka faktów o tym, co zyskały firmy, które dotąd współpracowały z Andrzejem:

  • Podniesienie rentowności firmy od 0 do 76% w 3 miesiące
  • Poprawienie skuteczności sprzedaży o 36% w 2 miesiące
  • Zmniejszenie czasu potrzebnego na pozyskanie klienta o 31% w 3 miesiące
  • Skrócenie telefonicznej obsługi klienta z 45 do 6 minut w 1 miesiąc

A dzięki metodologii, której uczy w swoim kursie, Andrzej pozyskał wielu polskich i międzynarodowych klientów, między innymi: Unilever, Disney, L’Oréal, Pepsico, Ziaja, Joanna, Avon, Dr Irena Eris, Hyundai, Home&You i wielu innych.

Poznaj opinie innych

Polecam współpracę z Andrzejem, zwłaszcza w sytuacjach, które wymagają budowania długoterminowych relacji z klientami oraz profesjonalnego podejścia. Jego doświadczenie i umiejętności interpersonalne sprawiają, że jest on silnym graczem w dziedzinie sprzedaży B2B.

Paweł Paluch
5/5

Paweł Paluch

Head of Sales
Andrzej specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań, które można od razu wdrożyć do firmy. Jego rady i wskazówki są skoncentrowane na konkretnych kwestiach, dzięki czemu nie tracimy czasu na ogólniki. To sprawia, że już po pierwszym spotkaniu z Andrzejem można zacząć działać.

5/5

Paulina Wojciechowska-Boruta

Senior Marketing Project Manager

Zdecydowanie polecam współpracę z Andrzejem. Umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy sprawia, że jest doskonałym mentorem w dziedzinie sprzedaży. Dzięki jego wsparciu można znacząco poprawić swoje umiejętności i osiągnąć lepsze wyniki w sprzedaży.

Michał Mroczkiewicz
5/5

Michał Mroczkiewicz

Tech Solution Advisor / BDM

Dołącz do bezpłatnego treningu i poznaj prostą strategię, dzięki której skutecznie poprawisz wyniki sprzedaży

Scroll to Top