PRZECZYTAJ PORADNIK I DOWIEDZ SIĘ

JAK ZWIĘKSZYĆ SPRZEDAŻ
W SKLEPIE ONLINE

DZIĘKI SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI

Skuteczny-e-commerce-cover
Skuteczny e-commerce Andrzej Dudik

CZYTAJĄC TEN PORADNIK

POZNAJ OPINIE CZYTELNIKÓW

Naprawdę fajne pomysły! Podoba mi się Twój poradnik – czuję się zmotywowana do tego, aby wrócić do mailingu – to o czymś świadczy! 😀

5/5

Dorota Traczyk-Bednarek

Bardzo pomocny poradnik, który dobrze wskazuje ważne kwestie związane z komunikacją. Dla kogoś, kto zajmuje się e-commerce od lat, to nie będzie rocket science, a raczej checklista do sprawdzenia swojego sklepu. Dla osób z mniejszym doświadczeniem to absolutny must have!

5/5

Łukasz Morgaś

Świetny poradnik! Pokazuje, jak sprawić, żeby klient poczuł się zaopiekowany i chciał kupować właśnie w twoim e-sklepie. Super, że poruszyłeś też temat pozyskiwania maili zgodnie z prawem. Dziękuję za ten materiał i polecam go dalej! 🙂

4.5/5

Eryk Stefanowicz

Działam w branży e-commerce od ponad 10 lat i przyznam, że wszystkie rzeczy z poradnika były mi już znane. Mimo to uważam, że jest to pozycja wartościowa. Weryfikacja swojego sklepu pod kątem wymienianych tu najczęstszych błędów to niezaprzeczalna korzyść. Dodatkowo, jestem przekonana, że przyda się on osobom, które są na początku swojej drogi z e-commerce, ponieważ zawiera szereg wskazówek, które zdecydowanie usprawniają komunikację z klientem.

5/5

Magdalena Heron-Czaplicka

Dobry poradnik! Myślę że dla osób, które dopiero zaczynają działać z marketing automation, jest to dość kompletne źródło informacji.

4.5/5

Marek Kich

Samo mięso bez teoretyzowania! Moim zdaniem e-book przyda się każdemu, kto prowadzi e-commerce bez względu na branżę, bo wskazówki są naprawdę w punkt i uniwersalne. Podoba mi się, że można je wdrażać od razu po przeczytaniu.

5/5

Mikolaj Smoląg

NA JAKIM ETAPIE ROZWOJU JESTEŚ?

NA POCZĄTKU DROGI
i dopiero planujesz założyć swój pierwszy sklep online

Dzięki poradnikowi unikniesz 6 najczęstszych błędów popełnianych nawet przez dużych graczy. Przygotujesz wszystko w oparciu o checklistę i zaproponowane narzędzia

JUŻ DZIAŁASZ NA RYNKU
i chcesz skuteczniej pozyskiwać nowych klientów

Sprawdź, jak możesz poprawić swoją komunikację, żeby lepiej trafiać w potrzeby swoich klientów. Poznaj mój sprawdzony sposób na upsell i cross-sell

TOTALNIE WYMIATASZ
i chcesz sprawdzić czy o niczym nie zapomniałeś

Optymalizacja to klucz do sukcesu w każdym biznesie. Jeśli dzięki poradnikowi poprawisz swój wynik tylko o 1%, to jak to przełoży się na finanse Twojej spółki?

O AUTORZE

Cześć! Nazywam się Andrzej Dudik i zawodowo szkolę właścicieli firm i kadry managerskie w tym, jak skutecznie pozyskiwać klientów. Przez 17 lat sam zajmowałem się sprzedażą. Przeszedłem całą ścieżkę kariery, jaką może przejść handlowiec – od doradcy klienta, przez managera zarządzającego kilkunastoosobowym zespołem, aż po szefa sprzedaży agencji marketingowej i na tej podstawie napisałem książkę o skutecznym pozyskiwaniu klientów w modelu B2B. W międzyczasie ukończyłem z wyróżnieniem studia na kierunku psychologia w biznesie.

Jak doszło do tego, że napisałem poradnik o skutecznej komunikacji w e-commerce? Przez przypadek…

Zasubsrybowałem newsletter jednego z większych polskich sklepów i… nie otrzymałem absolutnie żadnej wiadomości! Zacząłem się zastanawiać czy to standard na rynku i w ten sposób przebadałem aż 100 polskich e-commerce’ów.

Większość z nich na szczęście wysłała jakąkolwiek wiadomość, ale jak zacząłem przeglądać treść… to złapałem się za głowę.

Właśnie wtedy postanowiłem napisać poradnik skutecznej komunikacji, dzięki której zwiększysz sprzedaż w swoim sklepie online.

Andrzej Dudik

PRZECZYTAJ TEN PORADNIK

I PODNIEŚ SPRZEDAŻ W SWOIM SKLEPIE

Scroll to Top