Kursy

Przeczytałeś masę książek i przesłuchałeś setki podcastów, a mimo to Twoja firma nie działa tak, jakbyś tego chciał? Jeśli jesteś na tej stronie, to już pewnie wiesz, że w biznesie dużo ważniejsze od „wiem” jest „robię”. W moich kursach największą wagę stawiam na to, żeby przekazywana wiedza była możliwa do wdrożenia od razu po jej przyswojeniu, dlatego do każdej lekcji dołączone są zadania utrwalające pozyskaną wiedzę. Pomogą Ci one poprawić sytuację w Twojej firmie i już niebawem zobaczysz ogromną zmianę na lepsz.

BUDOWANIE LISTY MAILINGOWEJ

KURS ONLINE

Zacznij dużo szybciej zamykać sprzedaż, dzięki dotarciu do właściwych osób decyzyjnych.

Szybsze sprzedaże = możliwość robienia ich więcej = DUŻO WYŻSZE ZAROBKI

Dzięki informacjom z tego kursu ja sam 3-krotnie zwiększyłem swoje dochody zaledwie w 1 kwartał. Wszystko dzięki precyzyjnemu docieraniu do osób decyzyjnych. Sprawdź, jak to zadziała u Ciebie.

CENA: 499,00 zł

Kurs CRM

START Z CRMem

KURS ONLINE

W dzisiejszych czasach skuteczna sprzedaż B2B nie może opierać się na Excelu i notatniku. Czas wdrożyć system CRM, dzięki któremu poprawisz wydajność swojej firmy i tym samym zaczniesz zarabiać więcej pieniędzy!

W trakcie 14 lekcji wideo, krok po kroku przeprowadzę Cię przez wdrożenie i poukładanie kolejnych elementów CRMu. Jeśli coś będzie niejasne – napisz do mnie, to Ci pomogę.

CENA: 497,00 zł

Kurs Sprzedaż B2B

POZYSKAJ NOWEGO KLIENTA

KURS ONLINE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Większe budżety, automatyzacja działań i praca w oparciu o polecenia to tylko niektóre z korzyści, jakie zauważysz po przerobieniu lekcji z tego kursu i wdrożeniu do swojej firmy mojej autorskiej formuły SSP.

Jeśli to co obecnie robisz nie przynosi oczekiwanych rezultatów, to ten kurs jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

CENA: 697,00 zł

Koszyk
Scroll to Top