Poradniki

Jak pozyskać i utrzymać klienta? Jak przeprowadzić skuteczny cold mailing? Jakie pytania zadawać, żeby poznać prawdziwą potrzebę i doprowadzić do domknięcia sprzedaży? Jak radzić sobie z obiekcjami? Jak negocjować, żeby pomimo wysokiej ceny, klient był zadowolony z przeprowadzonej transakcji?

Na te i wiele innych pytań związanych ze sprzedażą odpowiedzi znajdziesz w poniższych poradnikach, książkach i e-bookach. Każda pozycja zawiera w sobie wiedzę niezbędną do poprawy jakości sprzedaży w Twojej firmie. Przy tworzeniu materiałów moim głównym celem jest rozwiązanie konkretnego problemu i przekazanie Ci skutecznych wskazówek, które poprawią Twoją obecną sytuację i które możesz wdrożyć od razu po ich przeczytaniu.

Skuteczny-e-commerce-cover

SKUTECZNY E-COMMERCE

JAK KOMUNIKOWAĆ SIĘ Z KLIENTAMI, ŻEBY CHCIELI WIĘCEJ KUPOWAĆ?

Poznaj tajniki skutecznej komunikacji w e-commerce i popraw wyniki finansowe swojego sklepu internetowego.

„Samo mięso bez teoretyzowania! Moim zdaniem e-book przyda się każdemu, kto prowadzi e-commerce bez względu na branżę, bo wskazówki są naprawdę w punkt i uniwersalne. Podoba mi się, że można je wdrażać od razu po przeczytaniu.”

CENA: 79,00 zł 49,00 zł

POZYSKAJ NOWEGO KLIENTA

POZYSKAJ NOWEGO KLIENTA

PROSTE I SKUTECZNE SPOSOBY NA ZWIĘKSZENIE SPRZEDAŻY W POLSCE

Jest to jedyna książka, która w tak prosty sposób przedstawia, jak znaleźć, pozyskać i utrzymać klienta w Polsce! 

„Jestem naprawdę pod wrażeniem! Książka totalnie mnie wciągnęła. Pochłonęłam ją w dwa wieczory. Bardzo przyjemny, luźny język. Duży plus za przykłady podparte własnymi doświadczeniami. Konkretne wskazówki, wszystkie kroki opisane po kolei. No cud miód. Naprawdę polecam!”

CENA: 179,00 zł

SKUTECZNY COLD MAILING

AUTOMATYCZNIE POZYSKUJ KLIENTÓW

Cold mailing żyje i ma się dobrze. Jednak, żeby był skuteczny i zgodny z RODO, należy go robić we właściwy sposób. Poznaj moją strategię, dzięki której nieustannie pozyskuję do współpracy polskich i międzynarodowych klientów. 

Ten poradnik to kompendium wiedzy, w którym znajdziesz gotowe szablony wiadomości oraz harmonogram skutecznego cold mailingu.  

CENA: 249,00 zł

efektywna sprzedaż b2b

EFEKTYWNA SPRZEDAŻ B2B

21 SPRAWDZONYCH SPOSOBÓW NA LEPSZE POZYSKIWANIE KLIENTÓW

Ten poradnik dedykowany jest wszystkim osobom, które chcą poprawić wyniki sprzedaży swojej firmy. Nie ma znaczenia czy prowadzisz jednoosobową działalność, czy międzynarodową korporację, jeśli pozyskujesz klientów, to ten poradnik jest dla Ciebie.

CENA: 99,00 zł

21 PYTAŃ KLUCZOWYCH

21 PYTAŃ KLUCZOWYCH

POZNAJ PRAWDZIWĄ MOTYWACJĘ KLIENTA

Gotowy zestaw 21 pytań, dzięki którym skutecznie i szybko określisz prawdziwą potrzebę klienta i tym samym zwiększysz swoje szanse na podpisanie z nim umowy.

“Ten poradnik zmienia zasady gry. Od teraz nie trzeba sprzedawać. Wystarczy pozwolić klientom kupować!”

CENA: 49,00 zł

Koszyk
Scroll to Top